Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Administration

Bjursvägen 31A

194 66 Upplands Väsby

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 08.00 - 17.00

08.00 - 17.00

-

fornamn.efternamn@kamux.se

Organisationsnummer:
556897-5725

Administration och kontaktuppgifter

Andy Rietschel

Andy Rietschel

VD

andy.rietschel@kamux.se

-WhatsApp
Andreas Ivarsson

Andreas Ivarsson

Regionschef

-WhatsApp
Jeremias Heikkinen

Jeremias Heikkinen

Regionchef Norr: Borlänge, Gävle, Norrtälje, Sundsvall, Uppsala, Upplands Väsby, Heron City

jeremias.heikkinen@kamux.se

073 064 37 82WhatsApp
Jesper Ridde

Jesper Ridde

Regionchef Väst: Borås, Jönköping, Karlstad, Västerås, Örebro, Nyköping

jesper.ridde@kamux.se

070 325 10 97WhatsApp
Milan Filipovic

Milan Filipovic

Regionchef Syd: Halmstad, Helsingborg, Kalmar, Karlskrona, Varberg, Växjö, Linköping

milan.filipovic@kamux.se

076 137 89 14WhatsApp
Malin Andersson

Malin Andersson

HR-Chef

malin.andersson@kamux.se

-WhatsApp
Emily Kollder

Emily Kollder

HR-Generalist

emily.kollder@kamux.se

-WhatsApp
Emmi Kuisma

Emmi Kuisma

Utbildningschef

emmi.kuisma@kamux.se

-WhatsApp
Alex Heiskanen

Alex Heiskanen

IT/Logistikadministratör

alex.heiskanen@kamux.se

-WhatsApp
Daniel Lindgren

Daniel Lindgren

Ekonomichef

daniel.lindgren@kamux.se

-WhatsApp
Tua Emanuel

Tua Emanuel

Teamleader operationell ekonomi

tua.emanuel@kamux.se

-WhatsApp
Christina Yavuz

Christina Yavuz

Ekonom

christina.yavuz@kamux.se

-WhatsApp
Irina Abraham Nasberg

Irina Abraham Nasberg

Ekonom

irina.nasberg@kamux.se

-WhatsApp
Sandra Markus

Sandra Markus

Ekonom

sandra.markus@kamux.se

-WhatsApp
Carola Holmberg

Carola Holmberg

Sales Support

carola.holmberg@kamux.se

-WhatsApp
Linda Viktorin

Linda Viktorin

Marknadschef

linda.viktorin@kamux.se

-WhatsApp
Jessica Öhman

Jessica Öhman

Marknadskoordinator

jessica.ohman@kamux.se

-WhatsApp
Mikael Tornberg

Mikael Tornberg

Eftermarknadschef

mikael.tornberg@kamux.se

-WhatsApp
Tobias Hübner

Tobias Hübner

Teamledare Eftermarknad

tobias.hubner@kamux.se

-WhatsApp
Peter Andersson

Peter Andersson

Hjul- & tillbehörsansvarig

peter.andersson@kamux.se

-WhatsApp
Janne Nilsson

Janne Nilsson

Garantihandläggare

janne.nilsson@kamux.se

-WhatsApp
Marcus Castell

Marcus Castell

Garantihandläggare

marcus.castell@kamux.se

-WhatsApp
Oscar Dahlin

Oscar Dahlin

Garantihandläggare

oscar.dahlin@kamux.se

-WhatsApp
Pooya Yousefi

Pooya Yousefi

Garantihandläggare

pooya.yousefi@kamux.se

-WhatsApp
Simon Jonsson

Simon Jonsson

Garantihandläggare

simon.jonsson@kamux.se

-WhatsApp