Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Halmstad

Kamux Halmstad

Snöstorpsvägen 105

302 53 Halmstad

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

035 - 12 84 58

halmstad@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15



Säljare och kontaktuppgifter

Hamez Zogaj

Hamez Zogaj

Butikschef

hamez.zogaj@kamux.se

076 132 98 08WhatsApp
Arsim Terllabuqi

Arsim Terllabuqi

Bilförsäljare

arsim.terllabuqi@kamux.se

076 132 98 02WhatsApp
Benjamin Olsson

Benjamin Olsson

Bilförsäljare

benjamin.olsson@kamux.se

072 455 01 38WhatsApp
Dzenan Pilic

Dzenan Pilic

Bilförsäljare

dzenan.pilic@kamux.se

076 132 98 03WhatsApp
Mariam Razek

Mariam Razek

Bilförsäljare

mariam.razek@kamux.se

072 455 50 39WhatsApp
Omar Mosleh

Omar Mosleh

Bilförsäljare

omar.mosleh@kamux.se

070 304 72 92WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.