Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade personbilar i Jönköping

Kamux Jönköping

Porfyrvägen 2

553 03 Jönköping

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

036 - 13 20 90

jonkoping@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15



Säljare och kontaktuppgifter

Thomas Celik

Thomas Celik

Butikschef

thomas.celik@kamux.se

072 245 53 23WhatsApp
Ceasar Tauschek

Ceasar Tauschek

Bilförsäljare

ceasar.tauschek@kamux.se

072 455 50 27WhatsApp
Emil Johansson

Emil Johansson

Bilförsäljare

emil.johansson@kamux.se

070 600 37 17WhatsApp
Johan Magui

Johan Magui

Bilförsäljare

johan.magui@kamux.se

070 325 10 47WhatsApp
Sulejmen Sarajlic

Sulejmen Sarajlic

Bilförsäljare

sulejmen.sarajlic@kamux.se

073 260 29 01WhatsApp
Tonie Aoun

Tonie Aoun

Bilförsäljare

tonie.aoun@kamux.se

070 254 61 74WhatsApp
Victor Bälter

Victor Bälter

Bilförsäljare

victor.balter@kamux.se

070 915 46 16WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.