Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Linköping

Kamux Linköping

Roxtorpsgatan 12

582 73 Linköping

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

013 - 13 30 90

linkoping@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15



Säljare och kontaktuppgifter

Albin Corell

Albin Corell

Tf Butikschef

albin.corell@kamux.se

073 094 79 35WhatsApp
Avdo Mehic

Avdo Mehic

Bilförsäljare

avdo.mehic@kamux.se

072 455 50 28WhatsApp
Ingemar Kindgren

Ingemar Kindgren

Bilförsäljare

ingemar.kindgren@kamux.se

073 023 81 83WhatsApp
Issam Nadeem

Issam Nadeem

Bilförsäljare

issam.nadeem@kamux.se

070 325 32 03WhatsApp
John Hellbom

John Hellbom

Bilförsäljare

john.hellbom@kamux.se

070 325 01 68WhatsApp
Liam Malek

Liam Malek

Bilförsäljare

liam.malek@kamux.se

072 455 50 22WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.