Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Malmö

Kamux Malmö

Cederströmsgatan 1

212 39 Malmö

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

Sön: 11-15

WhatsApp

040 672 99 00

malmo@kamux.se

Välkommen till en förmånligare bilaffär i Malmö! Du hittar din lokala bilfirma på Cederströmsgatan i Bulltofta/Malmö. Här finns ett brett utbud av begagnade bilar. Vi köper även in samt byter in bilar. Välkommen!


HEMLEVERANS

Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik. Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!



AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen, nyårsafton och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15


Säljare och kontaktuppgifter

Jonatan Persson

Jonatan Persson

Butikschef

jonatan.persson@kamux.se

073 367 17 62WhatsApp
Albion Krasniqi

Albion Krasniqi

Bilförsäljare

albion.krasniqi@kamux.se

072 563 96 07WhatsApp
Arlind Mullatahiri

Arlind Mullatahiri

Bilförsäljare

arlind.mullatahiri@kamux.se

073 020 74 90WhatsApp
Augusta Ulriksen

Augusta Ulriksen

Bilförsäljare

augusta.ulriksen@kamux.se

070 325 34 46WhatsApp
Elliot Nilsénius

Elliot Nilsénius

Bilförsäljare

elliot.nilsenius@kamux.se

076 118 30 79WhatsApp
Faton Seferi

Faton Seferi

Bilförsäljare

faton.seferi@kamux.se

072 563 96 08WhatsApp
Salar Karimi

Salar Karimi

Bilförsäljare

salar.karimi@kamux.se

072 504 59 26WhatsApp
Suad Sinanovic

Suad Sinanovic

Bilförsäljare

suad.sinanovic@kamux.se

076 118 33 35WhatsApp
Robin Wiklund

Robin Wiklund

Bilkoordinator

robin.wiklund@kamux.se

073 058 27 08WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.