Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Sundsvall

Kamux Sundsvall

Södra Förmansvägen 8

863 41 Sundsvall

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

060 - 15 66 00

sundsvall@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15


Säljare och kontaktuppgifter

Rasmus Fagerlund

Rasmus Fagerlund

Butikschef

rasmus.fagerlund@kamux.se

073 096 22 53WhatsApp
Hans Dahlgren

Hans Dahlgren

Bilförsäljare

hans.dahlgren@kamux.se

072 455 50 24WhatsApp
Jesper Andersson

Jesper Andersson

Bilförsäljare

jesper.andersson@kamux.se

070 325 10 62WhatsApp
Kevin Lavast

Kevin Lavast

Bilförsäljare

kevin.lavast@kamux.se

076 109 19 01WhatsApp
William Svelander

William Svelander

Bilförsäljare

william.svelander@kamux.se

072 455 50 23WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.