Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Göteborg

Kamux Göteborg

Transportgatan 49

422 46 Hisings Backa

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

Sön: 11-15

WhatsApp

031 - 300 56 52

goteborg@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen, nyårsafton och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15



Säljare och kontaktuppgifter

Jonatan Persson

Jonatan Persson

Butikschef

jonatan.persson@kamux.se

073 367 17 62WhatsApp
Alex Adwani

Alex Adwani

Bilförsäljare

alex.adwani@kamux.se

070 325 13 41WhatsApp
Isak Jönsson

Isak Jönsson

Bilförsäljare

isak.jonsson@kamux.se

070 325 54 24WhatsApp
Kevin Tatar

Kevin Tatar

Bilförsäljare

kevin.tatar@kamux.se

073 077 81 02WhatsApp
Martin Karimipoor

Martin Karimipoor

Bilförsäljare

martin.karimipoor@kamux.se

073 029 98 24WhatsApp
Mikael Källholm

Mikael Källholm

Bilförsäljare

mikael.kallholm@kamux.se

070 304 73 01WhatsApp
Simon Ekberg

Simon Ekberg

Bilförsäljare

simon.ekberg@kamux.se

073 023 25 85WhatsApp
Khalil Semmo

Khalil Semmo

Bilkoordinator

khalil.semmo@kamux.se

070 304 57 04WhatsApp
Tobias Guander

Tobias Guander

Bilförsäljare

tobias.guander@kamux.se

070 304 54 10WhatsApp
Mehmet Sertel

Mehmet Sertel

Bilförsäljare

mehmet.sertel@kamux.se

070 304 63 89WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.