Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Helsingborg

Kamux Helsingborg

Bergavägen 6

254 66 Helsingborg

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

042-16 15 47

helsingborg@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15



Säljare och kontaktuppgifter

Tarih Sakir

Tarih Sakir

Butikschef

tarih.sakir@kamux.se

073 021 44 46WhatsApp
Adrian Sekiraqa

Adrian Sekiraqa

Bilförsäljare

adrian.sekiraqa@kamux.se

076 132 98 10WhatsApp
Benny Tran

Benny Tran

Bilförsäljare

benny.tran@kamux.se

072 455 01 35WhatsApp
Mattias Söderström

Mattias Söderström

Bilförsäljare

mattias.soderstrom@kamux.se

072 455 01 40WhatsApp
Sako Barki

Sako Barki

Bilförsäljare

sako.barki@kamux.se

076 134 00 32WhatsApp
Salar Kuruchi

Salar Kuruchi

Bilförsäljare

salar.kuruchi@kamux.se

076 118 36 50WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.