Vi erbjuder gratis hemleverans i hela Sverige!

Begagnade bilar i Karlstad

Kamux Karlstad

Blockgatan 7

653 41 Karlstad

VägbeskrivningÖppettider

Mån-fre: 10-18

Lör: 10-15

WhatsApp

054 - 18 20 90

karlstad@kamux.se

HEMLEVERANS
Du vet väl om att du kan köpa din bil i en av våra andra butiker i Sverige och få bilen levererad till din närmaste Kamux-butik.

Kika på vad vi har i hela vårt lager här, kanske hittar du något som passar just dig!


AVVIKANDE ÖPPETTIDER: 
Midsommarafton, midsommardagen, julafton, juldagen och nyårsdagen helt stängt. 
Röda vardagar: 10-15
Röda lördagar: 10-15


Säljare och kontaktuppgifter

Marcus Ekfeldt

Marcus Ekfeldt

Butikschef

marcus.ekfeldt@kamux.se

070 325 10 46WhatsApp
Jan Hufnagel

Jan Hufnagel

Bilförsäljare

jan.hufnagel@kamux.se

070 325 14 09WhatsApp
Kamaran Ghassali

Kamaran Ghassali

Bilförsäljare

kamaran.ghassali@kamux.se

076 132 98 07WhatsApp
Mattias Burenlind

Mattias Burenlind

Bilförsäljare

mattias.burenlind@kamux.se

070 325 11 47WhatsApp
Stefan Fredriksson

Stefan Fredriksson

Tf Butikschef

stefan.fredriksson@kamux.se

070 325 21 80WhatsApp

Denna sida är inställd på specifika sökfilter. Sök alla bilar.

Bilar med bilder visas först, sedan sorteras bilarna nyaste först.